Uluslararası Mevlânâ Vakfı’ndan Akademik Program

A+
A-

Uluslararası Mevlânâ Vakfı, Akademik Seminer Programı ve Tasavvuf Akademisi Programı Kasım ayında başlıyor. Bu yıl uzaktan eğitime geçildiği için her yerden çalışmalara katılabilirsiniz.

AKADEMİK SEMİNER PROGRAMI

Bu yıl ilk kez düzenleyeceğimiz ‘UMV Akademik Seminer Programı’mızda, her hafta çok değerli Hocalarımızı konuk olarak alacağız.

Paket olarak hazırladığımız seminer programını, her hafta katılacak değerli Hocalarımız ve bizlerle paylaşacağı konuları duyuru görselimizde bulabilirsiniz.

Program Başlangıcı; 8 Kasım 2021

Program Bitiş; 3 Ocak 2022

Seminer; Pazartesi akşamları saat 21-22 arasında zoom üzerinden- uzaktan- gerçekleşecek olup, seminer saatine yetişememe durumunda bilahare kayıttan dinleme imkanı sunulacaktır.

Seminere son kayıt tarihi; 6 Kasım 2021 Cumartesi.

Detay ve kayıt için:

Talebinizi, ad-soyadınızı ve ‘UMV AKADEMİ SEMİNER Programı’ katılmak istiyorum diyerek umv@mevlana.net mail adresine mail göndermenizi rica ederiz. Bu şekilde size katılım koşullarını iletebiliriz.

TASAVVUF AKADEMİSİ GENEL ÇALIŞMA PROGRAMI

Akademi Genel Programımız, 8 hafta boyunca, her hafta hocalarımız ile zoom üzerinden- uzaktan- takip edeceğimiz çalışmalardır.

Program Başlangıcı; 8 Kasım 2021

Program Bitişi; 29 Aralık 2021.

Görselde belirtilen günlerde akşamları saat 20-21:30 arasında Zoom üzerinden gerçekleşecek olup, çalışma saatine yetişememe durumunda bilahare kayıttan dinleme imkanı sunulacaktır.

Çalışmalara son kayıt tarihi; 6 Kasım 2021 Cumartesi.

Detay ve kayıt için:

Talebinizi, ad-soyadınızı ve ‘UMV GENEL Programı’ katılmak istiyorum diyerek umv@mevlana.net mail adresine mail göndermenizi rica ederiz. Bu şekilde size katılım koşullarını iletebiliriz.